Скарбниця добрих справ

20 листопада у Вищому навчальному закладі «Київський медичний коледж №3» пройшла благодійна акція «День – донора – здай кров поруч».
Захід відбувся з метою допомоги людям, яким донорська кров може дати шанс на життя.
На заклик здати кров на потреби важкохворих пацієнтів, відгукнулись працівники та студенти коледжу. Для цього в приміщенні коледжу розгорнули виїзний пункт переливання крові. 
Як результат – понад 15 літрів донорської крові, поповнили запаси столичного центру крові та будуть спрямовані на лікування людей, які її потребують.

3.10.2018 р. студенти Вищого навчального закладу «Київський медичний коледж №3» брали участь у засіданні «круглого столу» проведеного у Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, щодо протидії реклами наркотичних речовин. Було прийнято рішення підтримати всеукраїнську акцію, яка відбудеться 22 жовтня 2018 р.

 

ВНЗ “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ №3” ОТРИМАВ ПОДЯКУ ВІД ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ СВІДОМОГО ДОНОРСТВА ТА БЛАГОДІЙНОСТІ І ОРГАНІЗАЦІЮ АКЦІЇ “ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *