НОВИНИ

Люди!
Я вам потрібна, 
Мій стан – рідка, легка, як подих, і тверда. Чуда Краплинка срібна, 
Хто не впізнав мене? Знайомтесь! Я – ВОДА!
22 березня 2019 року викладач циклової комісії Манкевіч Н.І. та студенти 306 гр. Мозгова Тетяна та Федоренко Віка провели позааудиторний захід на тему: «Вода – знайома незнайомка», присвячений Всесвітньому дню води, який був проголошений 22 березня 1993 року генеральною Асамблеєю ООН і з тих пір ця подія відзначається щорічно.


06.03.2019 року напередодні найзворушливішого весняного свята у Вищому навчальному закладі “Київський медичний коледж 3” відбувся святковий концерт для жінок та дівчат коледжу. Від щирого серця вітаємо з цим чудовим жіночим днем – 8 березня. Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, успіхів у житті, багато любові та хай у вас завжди буде весняний настрій!!!   Квітує березень прекрасний
Для Вас у цей жіночий день.
Добра! Любові! Мрій і щастя!
Барвистих квітів і пісень!

 


5 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме до 25 березня.


23 січня 2019 року у Вищому навчальному закладі «Київський медичний коледж №3» відбувся День відкритих дверей, який уже став гарною традицією. Гості дізналися про правила прийому та вимоги до вступу 2019 р. оглянули навчальні аудиторії, у неформальній обстановці поспілкувалися з керівництвом коледжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *