Гурток “Бісероплетіння”

Бісероплетіння, як зрештою і інші види ручної праці, виробляють у студентів самостійність в роботі. Це студент самостійно вирішує, як буде взагалі виглядати його робота, на чому він особисто поставить акцент. Це його особисте рішення зробити краще, якісно від початку до кінця.

Відпрацьовуються на наших заняттях:

 • здатність до самомотивування;
 • здатність до саморозвитку, в тому числі і в професійній праці;
 • готовність до   постійного   підвищення   кваліфікації,   що   особливо
  ціниться в якостях медичної сестри згідно міжнародних стандартів.

Ми звернули увагу на те, що у студентів виховується самостійність, відповідальність за свою роботу. Не має особливого значення, що це стосувалося здатності нормально доробити всього – на — всього книжкову закладку чи намисто. Сьогодні намисто, а завтра — надточна маніпуляція, яку треба виконати бездоганно.

На наших заняттях студенти в порівнянні з іншими:

—    підвищують самооцінку;

 • вчаться самостійно набувати нових знань;
 • виробляють здатність прийняти на себе готовність за виконану роботу;
 • відповідати за результати своєї праці;
 • підвищують здатність     пристосовуватись     до     нових     обставин
  (адаптацію)

Наприклад, відшуковуючи нові ідеї для виготовлення квітів, в Інтернеті ми знайшли безліч цікавих книжок та посібників на різних мовах світу (голландська, японська, німецька, тощо). Переглянувши уважно цей матеріал, ми змогли зрозуміти схеми і порядок виконання роботи навіть без знання мов.

Деякі матеріали, які використовують закордонні майстрині, ми замінили на вітчизняні без шкоди для вигляду наших виробів: папір, яким обмотують стебла, замінили на нитки та шовкові стрічки; спеціальний дріт був замінений звичайним трансформаторним. Дорогі вазони ми замінили на кавові карафки та плетені підставки, тощо.

Ми навчилися робити в команді, кожен в будь-яку мить допоможе іншому. Це також допоможе майбутнім спеціалістам в роботі.

Все перераховане — мета та очікувані наслідки нетрадиційних форм навчання, в тому числі і занять бісероплетінням.