Виховні заходи

Україна здавна славиться красунями. Їм усім притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

16 листопада 2018 року у Вищому навчальному закладі «Київський медичний коледж №3» вже традиційно відбувся конкурс краси.

У ході запеклої жіночої боротьби високоповажне журі визначило переможницю «Міс Осінь – 2018». Перемогу  здобула Ткаченко Тетяна – 17 група.

Усі дівчата проявили вишуканість та жіночність, елегантність та талант. Нехай щастить вам у житті, чистих шляхів, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща.

 

 

Привітання  викладачів з Днем працівника освіти. Низький уклін Вам, шановні викладачі, щедрих сходів на педагогічній ниві, здоров’я та доброту Вам та Вашим сім’ям!

 

 

5.10.2018 р. в Вищому навчальному закладі «Київський медичний коледж №3» відбулося традиційне свято «Золота осінь 2018».

 

5-го жовтня 2018 року у Вищому навчальному закладі “Київський медичний коледж №3” відбувся виховний захід присвячений Дню працівників освіти.