Історія Коледжу

фасад 1

ІСТОРІЯ КОЛЕДЖУ


КОРОТКО ПРО НАС

Витоки нашого медичного коледжу починаються із заснованої на початку 90 -х років минулого століття по вулиці Госпітальній (Печерск) Воєнно - Фельдшерської школи, яку перенесли в приміщення Центральної клінічної лікарні. Це були курси сестер милосердя, а згодом курси медичних сестер.

Загальна історіяВ 1961 році надано статус Київського медичного училища №3, так воно і функціонувало при Жовтневій лікарні, а з 1983 року – в Дарниці.


Коледж створено на виконання рішення Київської міської ради від 11.07.2002 року № 80/80 «Про дозвіл на створення Київського медичного коледжу №3» на базі Київського медичного училища №3 відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29.12.2002 №2357 «Про створення Київського медичного коледжу №3» .


В навчальному закладі підготовлено більше 15 тис. фахівців (акушерок, медичних сестер).

Для цього в коледжі працюють 39 аудиторій, 30 кабінетів, 9 лабораторій та 13 навчальних кабінетів в лікувально-профілактичних закладах та пологових будинках міста Києва.


Всі кабінети та лабораторії мають достатню кількість роздаткового матеріалу, забезпечені фантомами, фільмами, таблицями, мікроскопами, навчальними та контролюючими комп’ютерними програмами, мультимедійною системою.

Працюють три комп’ютерні класи. Обладнано спортивний, тренажерний, читальний зали. Працює бібліотека з книжковим фондом 77244 примірників спеціальної та художньої літератури.


В коледжі працюють 115 співробітників з них 70 штатних викладачів.


«Заслужений працівник народної освіти України» – Лежненко Т.Г., «Відмінник освіти України » - Музика Г.Ф., «Спеціаліст вищої категорії» - 44 особи, звання: «Старший викладач» - 26 осіб, звання: «Викладач-методист» - 30 осіб.


Викладачі беруть участь у складанні програм з навчальних дисциплін, тестів контролю кінцевого рівня знань для медичних коледжів України. За наказом МОЗ України творчий колектив прийняв участь у створенні ОПП І ОКХ та нових навчальних планів з Спеціальності «Акушерська справа»..


Якість підготовки медичних сестер і акушерок в нашому закладі знають і цінять в США, Ізраїлі, Німеччіні, Пакістані, Ірані, Ємені.


Коледж надає медично-консультативну допомогу викладачам медичних коледжів Києва та України. На базі методичного кабінету коледжу проводяться науково-практичні конференції, семінари, відкриті заняття з узагальнення і впровадження в навчальний процес нових педагогічних технологій. Коледж реалізує програму відповідно до наказу Міносвіти з питань Національно-Гуманітарного виховання. Для цього створено відповідні кабінети: ділового українського мовлення, української літератури та національного виховання, створено музей «Українська світлиця» та «Музей історії коледжу».


Для проведення позааудиторних заходів та урочистих зборів обладнана актова зала на 400 місць, де постійно проводять конкурси «Кращий за професією», «Містер коледжу», «Міс коледжу». В коледжі створено та працює народний хор «Калинонька», вокальний ансамбль «Горлиця», ансамбль народного танцю «Перлини Дніпра», ансамбль «Чарівна сопілка», ансамбль сучасного танцю «Лонг Айленд». Завжди користуються успіхом серед студентів та викладачів вистави студентського драматичного театру «Арфа серця мого».